Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet az oka? (menzesz)

Ez lehet az oka? (menzesz)

Figyelt kérdés
A jelenlegi helyzet okozta stressz önmagában lehet az oka, annak, hogy már több, mint egy hete nem jön meg, kb soha nem késik, életemben kb 3szor, ha megesett hogy 2 napnál többet késett volna. Terhesség kizárva. A tinikori ,,még nem állt be biztos az a baj,, is kizárva. Kicsit kezdek aggódni, nehogy valami más álljon mögötte. Már gondoltam arra is, hogyha jövő héten nem oldódik meg, akkor nőgyógyásszal beszélek telefonon. Vagy fogalmam sincs mit kéne, de talán tud valami okosat mondani ha úgy van, de addig is, ez a stressz okozhatja?

2020. márc. 30. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, stressz okozhat késést, főleg ha nagy mértékű. Ha nem jön meg, akkor hívd fel majd az orvost azért.
2020. márc. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is eléggé rá stresszelek az egészre és valószínűleg ezért nem jön meg...ha ez nyugtat nekem 1 hónapja nem jött meg tudom tudom még tini vagyok és ezért nem állt be de akkor is stresszelek hogy nehogy valami bajom legyen
2020. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
8-10 nap eltéréssel, de megoldódott a probléma 😇😅
2020. ápr. 11. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!