Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen felborulhatott a...

Teljesen felborulhatott a hormonháztartásom, nem igazán értem mi történik velem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A menstruáció kimaradás, vagy éppen a többszöri vérzés havonta nálam évek óta jelen van. Voltam vele nőgyógyásznál, vettek szövettant is, de szerencsére nem találtak semmit.

Az utóbbi 1 hónapban viszont már komolyan nem tudom mi történik velem, az érzelmeim annyira felfokozódnak néha hogy ütni-vágni tudnék, pörög az agyam folyamatosan valamin (ált.nem negatív dolgokon, csap úgy általánosan) , nem sikerül 5 óráknál tovább aludnom, izzadok, főleg a hónaljamban, többször sírok. Húst hússal ennék, este pedig édességet, a reggeli kávéhoz is,bár ezt igyekszem legtöbbször lefojtani egy gyümölcs joghurttal vagy teával, de nem mindig sikerül.

2 bölcsesség fogam is elkezdett egyszerre kinőni, partnerem/párom nincs, így terhesség kizárva.. :)

21 éves leszek, szerintem már nem kéne ilyen "tini kori" dolgoknak történnie velem, mert akkor még gyakoribb az ilyesmi.

Mintha minden felfokozódott volna, egyszer fázom, máskor melegem is van, a szexuális vágyaim is felerősödtek.

Volt valakinek hasonló, ebben a korban? Normális ez még , vagy lehet hogy későn érő vagyok? Kell e félnem hogy komolyabb hormonális zavarok, vagy netán pszichés problémák ezek? :( A válaszokat előre is köszönöm.



2020. márc. 30. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kivizsgálás az endokrinológusnál nem ártana.
2020. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!