Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos, bűzös folyás, késői...

Darabos, bűzös folyás, késői nőgyógyászati időpont? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleinte csak a “halszagú” folyást éreztem, ezt próbáltam lactofeellel kezelni, de társult hozzá ez a darabos folyás. Nem viszket egyébként, de érzem, hogy folyamatosan folyik ki.

Április közepére kaptam időpontot, de nekem addig ez örökké valósàgig fog tűnni.


Egyàltalán ez gomba vagy bakteriális h.fertőzés??

Îgy a doki meg fog amúgy vizsgálni, hogy ilyen darabos cucc jön ki belőlem?


Páromnak nincs tünete, őt mivel kellene kezelni?


Krémet fog ajánlani?


Egy kétségbeesett lány..



2020. márc. 30. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Pont ezért nem szabad otthon kezelgetni a nőgyógyászati problémákat. Keress magán orvost. Hívj fel többet is, hátha valamelyik tud előbb is fogadni. És ne szexeljetek.
2020. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább bakteriális fertőzésnek gondolom. Hívj fel más nőgyógyászatot.
2020. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akiket eddig felhívtam mind későbbi időpontot tudott adni nekem, van, aki csak májusban tudott volna fogadni 😔
2020. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj olyan helyre, ahol nem kell időpont, hanem csak bemész, kapsz egy sorszámot és kivárod a sorod. Persze, lehet hogy sokat kell várni, de még aznap bejutsz.

Ez nem csak állami lehet. Budafokon a Káldor Adolf Szakrendelőben pl. így van. Tasi Róbert hétfőn és kedden rendel ott, én hozzá járok nem régóta, eddig szimpatikus, rendes. De amúgy minden hétköznap van rendelés, azt hiszem (nézd meg a honlapon), csak más orvosokkal, őket nem ismerem.

2020. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!