Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg még mindig?

Miért nem jön meg még mindig?

Figyelt kérdés
Nem élek nemi életet de kezdek félni hogy nem jön meg, valamelyik nap votl 2 kis vércsepp a fehárneműmön lehet hogy valami bajom van? Nagyon félek, persze néha fáj a petefészkem de el múlik egy idő után. Szerintetek bajom van? Általában 4 napig szokott meg lenni utoljára február 28.-ától március 2.-áig volt meg utoljára.

2020. márc. 31. 12:13
 1/5 anonim válasza:

Stressz, étrend változás, érzelmi állapot.. számtalan oka lehet. Én azt javaslom hogy hívd fel a nőgyógyászod, hátha még tud nyugtatni.

Nekem utoljára az államvizsgám előtt volt ilyen, annyira stresszeltem, plusz alig ettem, emiatt két hónapig jóformán meg sem jött. De szerintem inkább konzultálj egy orvossal.

2020. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak pár napja késik ne aggódj.
2020. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz nemi életet nincs mitől aggódnod. Egyáltalán hány naposak a ciklusaid?
2020. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
28 és 30-31 naponként szokott jönni és 4 naposak
2020. márc. 31. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak pár napot késik még ne aggódj de ha utanna se jön meg fordulj nőgyógyászhoz.
2020. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!