Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki leírja mi a menete egy...

Valaki leírja mi a menete egy nőgyógyászati vizsgálatnak?

Figyelt kérdés

Két különböző városban is voltam már nőgyógyásznál, maszekban.

Mindkét esetben a folyásommal mentem, mert érzem, és tapasztalom, hogy nem mindig oké. Sűrű darabos sokszor, de valamikor magától elmúlik. Valamikor viszket is.. de aztán az is elmúlik.

Az orvos nem lát soha semmit, az egyik írt fel Kliont.. mondom oké, de a páromnak nem kellene valamit felírni? Ja, akkor ír fel szájon át történő gyógyszert.


Sajnálom, hogy nem voltam annyira merész, hogy megmondjam, hogy ennek nem így kellene lennie, hogy nekem kell megmondani ezeket, miközben ő az orvos, és még elkéri a pénzt is.


Soha nem tenyésztették a hüvelyváladékomat. Azt hittem már tapasztaltak annyira az orvosok, hogy ránézésre megállapítják, hogy ez gomba vagy baktérium vagy akármi.. és az alapján írnak gyógyszert.

Pl azt se tudtam, hogy kellene a gyógyszer után ph visszaállitó készítmény..

Nem gondolnám, hogy 15ezerért a semmiért kellene fizetnem.



2020. márc. 31. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tartós hólyaghurut miatt kötöttem ki végül a nődokimnál. Nem használt a tőzegáfonya tabletta, az Urzinol és a körzeti által felírt antibiotikum sem / vagyis utóbbi egy rövid ideig /. Urológusnál is voltam, vizeletminta laborba küldve elemzésre, negatív. Érdekes, hogy nem mutatott ki semmit. Végül a nőgyógyásznak elmondtam a panaszt és ő hüvelykenetet vett tőlem. Felírt ő is antibiotikumot és Dalacinos hüvelykrémet. Majd pár nap múlva jött e-mailen az üzenet, hogy a labor gombát és baktériumot mutatott ki. Ez lehet a ludas. Jövő héten megyek vissza hozzá. Kicsit jobban vagyok. Már nem csíp vizeléskor annyira, de jó lenne, ha végleg elmúlna. Sajna az immunrendszerem tropa egy másik betegségem miatt, valszeg ez is rájátszik a doki szerint, de ez más téma.

Keress alaposabb nőgyógyászt, én egy rendes nőhöz járok, magán, Budapesten / nem tudom, Te hol laksz /.

Muszáj mintát venni, tenyészteni, hogy milyen mikróbák okozzák a bajt. Ránézésre honnan tudják, mi ez? És még le is húznak pénzzel, háááát...

2020. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!