Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a mensutációm,...

Nem jött meg a mensutációm, meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Nos, szűz vagyok kapcsolatom se volt. A szmok változóak hogy mikor jön meg általába 25-28 nap mire megjön de most a 30.napban vagyok és semmi. Kezdek aggódni nőgyógyászhoz meg nem fogok menni mert fiatal vagyok hozzá és anya se vinne. Azt mondja hogy még gyerek vagyok válzothat nekem hogy mikor jön meg. 1x volt olyan hogy a 30.napra jött meg. Múlt héten volt 2 vércsepp a fehérneműmön igen ezt a kérdést láthattátok már de ki x-eltem hogy én már nem láthatom.

2020. ápr. 1. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha anyád nem visz el, akkor egy idióta. Vigyen el, hogy megnyugodj.
2020. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem idióta mert volt már ilyne egyszer akkor is ugyan így fel kaptam a dolgokat mert mindig megijedek ha késik midnig azt várom el hogy pontos legyen. Egyértelműen el vinne ha már hónapok óta nem jön meg.
2020. ápr. 1. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz, fiatalon ez még normális. Nekem egyszer 35. napra jött meg, holott ugyanúgy, mint neked 25-28 nap között jött meg általában. Én is szűz voltam még ekkor. 16 lehettem. 30 napra is megjött jópárszor. Ennyi késéssel még nem kell foglalkozni fiatalon. Bár nem tudom mennyire vagy fiatal. Nekem úgy 18 éves koromtól már nem voltak ekkora kilengések. Akkor már stabilan 25-28 napra jött meg. Aztán úgy 23 éves koromtól beállt 25-26 napra.

Aztán elkezdtem fogamzásgátlót szedni, tehát jó pár év kimaradt saját ciklus szempontjából. 30-tól abbahagytam a gyógyszert, azóta halál pontos 25 napos.

2020. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És 12,5 évesen jött meg először.
2020. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2020. ápr. 1. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy meg fog jönni. A ciklus hossza sosem állandó, főleg ilyen fiatalon amikor még nincs beállva a hormonrendszer teljesen.

Ha 2-3 hónap kimarad akkor keresd fel a nőgyógyászt, +/- pár nap eltérés, vagy esetenként enyhébb lefolyás teljesen természetes még huszon, vagy harmincas korban is.

2020. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor még fiatal voltam eleinte még nm volt rendesen be állva, hogy pontosan mindig 28 napra jöjjön meg és volt úgy, hogy egy hónapban ki maradt de idővel rendeződött és mindig 28 napra jött meg de még olyan pontosan szinte tudtam, hogy délelőtt jön meg.
2020. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 évesen ne parázz ezen, még nincs rendesen beállva. Nekem eddig a max 34 nap volt.
2020. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan is, hogy 37 napra jött meg. (Általában 30-31) Ne aggódj.
2020. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta már megjött (2.napban vagyok)
2020. ápr. 3. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!