Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászok nagy része...

A nőgyógyászok nagy része miért vizsgál durván?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nőgyógyász nagyon durván vizsgál. Volt olyan, hogy annyira fájt, hogy majdnem szájba rúgtam a fájdalomtól.

2020. ápr. 3. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Barmokat fogtál ki. Életemben 6 nőgyógyasznál voltam,egyedül egy alázott meg és volt brutális,az pedig egy nő volt..ráadásul még talán gyereknőgyógyász is volt.. bele se mertem gondolni,mit élnek át a gyerekek nála.. soha többé nem mentem nőhöz. A férfiak eddig mindig rendesek voltak, kedvesek és óvatosan vizsgáltak.
2020. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Mert keményen szeretik.
2020. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Miért van az, hogy ha valakinek van egy rossz tapasztalata egy darab nővel, az kivetiti ezt az egész női nemre? Ne legyetek már ennyire birkák... Nekem pont hogy 2 női orvossal volt jó élményem, és egy férfival rossz, a másikkal jó. Most ilyenkor mi van?

Legalább. nőként legyen már eszetek, ha a férfiakban úgyis van egy rakat előítélet a nőkkel szemben.


Válts orvost, kérdező. Lesz olyan, aki normális.

2020. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
2 férfi orvoshoz volt szerencsém. Mindkettő kedves volt.
2020. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Menj magànhoz, az nem lesz durva abban biztos lehetsz
2020. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Én háromnál voltam eddig ebből 2 férfi és egy nő, mind három különböző korosztály, persze a nőt birtam a legjobban, de a hapsik is nagyon aranyosak voltak viccelődtek mindig, meg kedvesek voltak

egy szóval: te azon szerencsétlenek közé tartozol akik vonzzák a rossz nőgyógyászokat

2020. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kérdésbe benne van az, hogy 1 nőgyógyásznál voltam eddig egész életemben? Légy szíves tanuld meg értelmezni, amit olvasol.
2020. ápr. 3. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Legalább 15 különböző nőgyógyásznál jártam már, nőnél és férfinél is. Senki nem volt durva. Lehet te vagy egy kicsit penye. (Fu most mit fogok kapni)
2020. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, ha a #3-nak szólt a beszólásod, az nem neked szólt, hanem a #1-nek. Ebben az esetben neked kellene értelmezned a szöveget, mielőtt másokat szólítasz fel erre.
2020. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

9es

Pont nőként,egy nőtől nem vártam ilyen undorító,flegma hozzáállást és olyan durva vizsgálatot,mint amit velem művelt. Ráadásul kolléganő,abban a kórházban dolgoztam. Nagyot csalódtam.

2020. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!