Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalatok?

Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most olyan nők tapasztalatai és válaszai érdekelnek, akik valamelyik esettel találkoztak már.

-terhesség mellett vérzés, ahol mégis baba lett

-korai vetélés, aminél nem volt szükség művi befejezésre

-naponta halványuló pozitív teszt amiből mégis baba lett.


Kellemetlen fájó alhas, szurások,derékfájás van jelen közepesen erős 3 napig tartó menstruáció szerű (vagy az) vérzéssel. A tesztek pozitívak. Digitális teszt 1-2 hetet mutat.

Egy korai vételének vannak ilyen tünetei? Párom szerint túl aggódom. Várjunk 2 hetet. Aztán újra teszt. 3 tesztet csináltam az elmúlt napokban (amik nem digik) és egyre halvanyabb a második csík. Ez jelenthet vetélést? Illetve ugyanezekkel a tünetekkel valakinél sikeres volt a terhesség? Köszönöm szépen a válaszokat. Kioktatast nem szeretnék, orvos nem fogad.



2020. ápr. 3. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nagy valószínűleg kémiai terhesség, ha halványul a teszt. Nem sikerült a beágyazódás, ha nem teszteltél volna korán, akkor észre sem veszed.

Érdemes később ellenőrzésként tesztelni még egyszer.

2020. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tenyleg tulpanikolja. Ha van baba es marad akkor mindegy, hogy annak ellenere megis havonta verzik. Ezen nem kell csodalkozni.

Ugyanebben a cipoben vagyok en is. Januartol!!! 6 hetes terhesen, mert kozben volt egy verzesem, ami veteles volt. En is teszteltem magam es csak a 2. heten mutatta ki, hogy babat varok. Az elso honapban negativ volt a tesztem. Aztan doki es o mar latta a babat.

Egyszer szultem, 3 vetelesen vagyok tul es most babat varok 🙂

2020. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Le tudnád írni, hogy mit tapasztaltál vetélés során? Volt olyan, hogy teljesen kiürültél és nem kellett orvoshoz menni? Voltak darabok? Fájdalom? Már alig vérzek. Ha neadj isten vetélés volt, és már nem vérzek és be könyörgöm valahova orvoshoz magam, látni fogja hogy vetélés volt? Köszönöm.
2020. ápr. 7. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!