Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, szagtalan folyás. Mit...

Fehér, szagtalan folyás. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kell majd megjönnie. Pár napja volt az ovulációm, viszont ma fehér, nyálkás, szagtalan dolog volt lent. Ez mire utalhat? Szimplán arra h termékeny időszakban voltam/vagyok, vagy arra h kb 10 napja a párom betette 3 cm-t 3 mp-re és emiatt terhes lehetek? Kérlek segítsetek, nagyon félek. Bocsánat h ilyen nyíltan leírtam de szebben nem lehet fogalmazni:/

2020. ápr. 4. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem fogjátok már fel,hogy védekezés nélkül soha,semennyire, 0 mp-re sem tesszük be? Kicsi az esély,de miért kell rizikózni? Remélem nem leszel terhes ennyi aggyal..

A folyás változik egyébként ciklustól függően, lehet több,kevesebb,de ez is alkati. Nekem pl.nem befolyásolt semmit, ugyanannyi volt végig.

2020. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent, teljesen természetes.
2020. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Már a másik kérdésednél is írták sokan, hogy az elmaradt menstruáció az első terhességi tünet. Ha nem jön meg időben, akkor tesztelni kell. Addig nincs értelme nagyon félni.

2. Nem rettegni kell, hanem védekezni rendesen, nincs ilyen csak beteszi egy picit a végét. Sose lehet tudni ugye, mikor miből lesz gyerek, bár tény, hogy ennyitől kicsi az esély, de megéri neked, hogy engedted, hogy betegye?

3. Teljesen normális a váladék.

2020. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a váladék az mindenkinél másképp van. De a

szexben védekezni kell ha nem akarsz gyereket.

2020. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!