Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki elmagyarázná?

Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

valaki elmagyarázná nekem hogy a sok 11-12 éves kislányok miért kérdezik ennyiszer hogy "mikor jön már meg"

"nem jött még meg ez baj?"


nem értem mi a fenéért szeretnék siettetni a dolgot örüljenek hogy nincs még meg a bajuk de nagyon szívesen leírom ide hogy mik lennének a tünetek arra hogy lassan megjön.



1. Elkezd kinőni a nemi szőrzet, elkezdenek fejlődni a mellek és megjelenik a fehérfolyás


2. A fehérfolyás megjelenése után kb.2 évre megjöhet az első. De kérdezd meg anyukád hogy neki mikor jött meg először.


3. Mindig legyen nálad betét


2020. ápr. 4. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a gyerekek olyanok, hogy kinézik maguk közül, aki nem olyan mint a többség. Szerencsétlen gyerek meg szorong, mikor a többi lány arról beszél hogy neki milyen ez a dolog, és ő kimarad belőle, esetleg még csúfolják is, hogy ő még kislány.
2020. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert ha a többieknek már megjött, akkor ő azt érezheti, hogy le van maradva másokhoz képest, hogy éretlenebb a koránál, stb.

Elvégre tizenegykét éves. Nem várható el tőle egy ezügyben már tapasztalt felnőtt gondolkodása.

2020. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"1. Elkezd kinőni a nemi szőrzet, elkezdenek fejlődni a mellek és megjelenik a fehérfolyás

2. A fehérfolyás megjelenése után kb.2 évre megjöhet az első. De kérdezd meg anyukád hogy neki mikor jött meg először."

Ez nem mindekinél van így:

Nálam a szörzetnövekedés még alig jelent meg, melleim még véletlen sem lettek, nem jelent meg folyás, hanem hirtelen megjött az elsö vérzésem 11 évesen, és azóta is rendszeres.

Anyukámnak meg 17 évesen jött meg elöször.

2020. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy kifejtettétek nekem mert soha nem értettem...nézhettek bambának csak azért mégis...
2020. ápr. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!