Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális reakció ez egy...

Normális reakció ez egy nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és leszbikus.Mivel erre már korán ráébredtem sosem kezdtem férfiakkal,csak nőkkel.Így a szó hagyományos értelmében még szűz vagyok,mivel és valószínű az is maradok.

Van egy nőgyógyászom akihez már jó pár éve járok.

Persze mindig felteszi a szokásos normális kérdéseket a nemi életemről és mindig elmondom neki,hogy szűz vagyok.De arról,hogy mi a nemi identitásom és,hogy nőkkel elég aktívan élek nemi életet azt nem merem elmondani neki. Nagyon konzervatív ember.

De mostanában amikor elmondom,hogy még szűz vagyok elég furán reagál,elég flegmán vissza kérdez ,hogy még mindig?

És sóhajtozik meg fura képeket vág hozzá..

Nem értem,hogy ez neki miért probléma.


2020. ápr. 4. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Rohadtul nem kéne erre semmilyen reakciót tanusítania. Főleg a "még mindig" kérdést nem kéne. Semmi köze hozzá, hogy ki miért az, milyen döntésből. Vagy éppen, hogy kinek milyen lelki baja van amiért esetleg szűz lehet. Mert ilyenre is van példa...

Szerintem ne foglalkozz vele, bunkó és kész.

Egyébként, az hogy a vonzódásod milyen, szerintem a magánügyed, én se megyek oda és mondom, hogy heló heteró vagyok, mert ahhoz sincs semmi köze szerintem az orvosnak.

(Egyébként kicsi kötekedés: a nemi identitás az az, hogy nő vagy férfi. Az, hogy leszbikus vagy(nő) és a nőkhöz is vonzódsz, az a szexuális irányultság alá tartozik)

2020. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha voltál nővel, akkor nem volt soha bent a keze, vagy vibri?
2020. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Keress másik nőgyógyászt!
2020. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es válaszadó. Ha azt írja, szűz akkor szűz. Csak azért mert leszbikus miért lenne benne egy kéz??! A leszbik öklözik egymást vagy mit gondolaz, de komlyan?
2021. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!