Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Értem, mi a normális, de...

Értem, mi a normális, de magamon nem tudom eldönteni?

Figyelt kérdés
Menstruáció során ugye távozik a méhnyalkahártya. Nekem az első 1-2nap szokott többször kicsi kijönni, illetve 1-1nagyobb is előfordul. Ez a forduljunk orvoshoz ebben az esetben is ér vagy csak akkor, ha a vérzés gyengébb szakaszában is tapasztaljuk? Vagy hogy van ez?
2020. ápr. 5. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi jön ki egy kicsi meg nagyobb? Mi a kérdés? Milyen "forduljunk orvoshoz"?
2020. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A méhnyálkahártya a vérben van, a nagyobb darabok alvadt vérrögök, ami nem is minden alkalommal fordul elő. Ne úgy képzeld el, hogy szövet darabok távoznak ilyenkor. Nem kell orvoshoz menned ezzel.
2020. ápr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Ha visszaolvasod, amit írtál, szerintem te is rájössz. Vagy mi miatt mennél orvoshoz, ha tudod, hogy távoznia kell a nyálkahártyának és neked távozik?
2020. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amiatt, hogy elvileg egy kevés normális, de néha nem tudom eldönteni, hogy ez normális mennyiség-e, nagynak is találom és azt se igazán tudom, mi számít nagynak.

Köszönöm a válaszokat.

2020. ápr. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!