Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami hatasos praktika...

Valami hatasos praktika menstruacios fajdalom ellen?

Figyelt kérdés

Lehetoleg ne gyogyszert irjatok,de lecci irjatok valamit mert nagyon faj a hasam!!!!!!!!!!


Segítsetek!!Lecciii


2010. júl. 26. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Borsmenta tea és cickafark elvileg görcsoldó. Meg meleg vizes borogatás vagy melegítős párna a derekadra:) Az tényleg nagyon jó:)
2010. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha 15 feletti, akkor ajánlhatom, hogy dobj be egy felest! VCsak egy icipicit, mert az alkohol vérbőséget okoz az alhasban és ezáltal oldja a görcsöt.

Persze csak ha már nem mész sehová, és nincs valami programod...

2010. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Meleg vizes fürdő, utána ágyba be, ablakot kinyitni jöjjön a friss levegő és pihizz, nomeg egy Algoflex M se ártana, már ha van otthon.
2010. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tornazz!

Nekem az valt be, ha ilyenkor(eleg ritka, hogy fajjon valmim) elmegyek kocogni/biciklizni, vagy csak egy torna DVD-re mozgok itthon.

De van aki ilyenkor meg se bir mozdulni,pl. baratnom. o a melegvizes borogatasra eskuszik.

2010. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Meleg vizes valami a pocakodra. Én ilyenkor úgy szoktam, hogy meleg vizes tömlőt ráteszek, összegörnyedek, és megpróbálok elaludni. Mikor felébredek, már kutya bajom sincs. Ha legközelebb gyógyszert veszel, akkor én is az Algoflex M-et ajánlom, nekem ez az egyetlen, ami használni szokott.
2010. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagymamám mindig pálinkát ivott, amikor menstruációs görcsei voltak.
2010. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
IZOMLAZÍTÓ KRÉM!
2010. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A krém aztán sokkal jobb, mint a gyógyszer, ugyanaz van benne...
2010. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nekem sohasem segített sem természetes módszer, sem gyógyszer, éveken át nagyon szenvedtem, aztán javasolták, hogy próbáljam ki az APRANAXot, amit sajnos csak receptre adnak, azóta bátran nézek elébe a menszesznek. (egyébként fejfájásra is kiváló.

Ez most jelenleg tudom, hogy nem segít, de legközelebbre kiírathatod a háziorvosoddal, tényleg megéri kipróbálni!

2010. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

koszi mindekinek,koszi hogy ilyen hamar valaszoltatok


hat a pia az nem jon be mer csak 13 vagyok



meg irhattok.

2010. júl. 26. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!