Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét után vérzés, sosem...

Együttlét után vérzés, sosem történt még ilyen, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Párommal együtt voltunk reggel és azóta véres a folyás, a bugyimon is látszódik illetve a wécépapíron is. Kicsit fájt is most a szex, pedig nem szokott. Eléggé stresszel, hiszem gondolom orvoshoz sem tudok most menni a járvány miatt!
2020. ápr. 6. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felsértette a hüvelyedet, előfordul. Túl durva volt, vagy nem figyelt eléggé, hogy nedves vagy e. Legyen veled türelmesebb vagy legalább használjatok síkosítót máskor.
2020. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen esetben azonnal orvoshoz rohanni. Majd elmúlik.
2020. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy durva volt a szex, vagy szárazabb voltál és felsértett. Vagy a kettő egyszerre. Az simán csinál ilyen vérzést.
2020. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már tegnap is észrevettem némi rózsaszínes folyást pedig tegnap nem voltunk együtt. Valami a méhemmel lehet? Főleg hogy fájt is
2020. ápr. 6. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet méhszàjseb is,nekem az Volt ilyen tünettel
2020. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Februárban voltam nőgyógyásznál, hüvelyi ultrahang is volt, akkor még semmilyen elváltozást nem talált.
2020. ápr. 6. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet menzesz közeleg.
2020. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor derül ki a méhszájseb ha rákszürést csinàl.
2020. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rákszűrés novemberben volt, a menstruációm elsején múlt el. Sosem voltam még így. Már pár napja elő elő fordult, hogy rózsaszín folyást láttam a wcpapíron de közel sem annyit mint mióta a párommal együtt voltunk. Picit fáj az alhasam és a derekam is.
2020. ápr. 6. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg vesekö?
2020. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!