Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bartholin tályog? (többi lent)

Bartholin tályog? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kb 1,5 éve volt bartholin tályogom. Kifakadt magától, plusz az orvos kinyomkodta, valamint írt fel antibiotikumos krémet és tablettát. Most megint kialakult, de tünetmentes. Múltkor volt lázam is, és ülni is alig bírtam. Most csak annyi, hogy fel van kicsit dagadva, de egyáltalán nem fáj. Tehát mondhatni azt hogy nem zavar, csak annyi hogy tudom hogy ott van. Nektek mik a tapasztalataitok?

Egyébként a nőgyógyászhoz két hét múlva megyek, mivel 9+3 hetes terhes vagyok. Semmiféleképpen nem szeretnék semmit használni az orvos javaslata nélkül, csak a ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi.



2020. ápr. 8. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy jegelés jót tehetne neki, hogy ne is legyen nagyobb és visszahúzódjon. De ha gondolod biztonság kedvéért hívd fel az orvost.
2020. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!