Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog elmúlni a hüvelygomb...

Bogi0820 kérdése:

Mikor fog elmúlni a hüvelygomba? Normális ha viszket még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétvégén előjött a hüvelygombám, ami rettentően viszketett. Hétfőn este tettem fel egy canesten hüvelykúpot (500mg), és mellette kenegetem is. Javult már a helyzet, de még mindig van kellemetlen tünetem. Ez normális? Ha igen, kb mikor elmúlni teljesen? (Csak akkor kezd el viszketni, ha állok vagy járkálok+elég piros vagyok odalent, és sebes)

Azzal nagyot ártanék, ha ma vennék egy canesten kombit? Vagy inkább várjak még egy kicsit? Nem szeretnék a hosszú hétvégen ez miatt “szenvedni”.

Orvoshoz csak jövő héten tudnék menni!


17/L



2020. ápr. 9. 10:21
 1/3 A kérdező kommentje:

*mikor fog elmúlni teljesen

Elnézést, kicsit feszült vagyok ez miatr.

2020. ápr. 9. 10:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos makacs dolog.A canesten papírján biztos írják, h. milyen gyakran használható.

A következőkre figyelj, nekem a doki tanácsolta: pamut bugyi viselése, szellős ruha vagy a legjobb ha nem viselsz fehérneműt otthon mostanság, nagy wc után mosakodj meg, kerüld a finomított cukrot vlmennyire ( a gomba tápláléka), kerüld a tisztasági betétet ( főleg az illatosítottat vagy cseréld gyakran).

2020. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kezelgesd magad, főleg ne újra.

Kenegesd inkább. Teljesen odacseszel a hüvelyflórádnak ha most megint elkezded a Canestent. Ilyenkor hüvelyflóra visszaállítót kéne használni.

Ha sebes, piros és ég még mindig akkor nem volt jó a Canesten, más kell rá.

2020. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!