Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőknél az ajkak feletti...

Nőknél az ajkak feletti szőrszálak növése normális?

Figyelt kérdés
Körülbelül középiskolás koromban vettem először észre a "bajszomat", és 17 éves voltam először amikor a kozmetikus leszedte gyantával. E hónapban kimaradt a vérzésem, igazából csak ilyen barnázás volt (jelenleg nincs barátom és nem is élek szexuális életet) és kb. 5 hónapja nem gyantáztam a bajszom, emiatt eléggé megnőtt. Valamit, mivel a karantén miatt a levegőn is kevesebbet vagyok és a táplálkozásra sem figyeltem annyira egy két pattanás is nőtt az arcomon. Most teljesen kétségbe vagyok esve, hogy esetleg PCOS-m lenne. Mármint arcszőrzet, pattanások, kimaradó menstruáció... Jogosan aggódok?

2020. ápr. 9. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek van bajsza, genetikatol fugg, hogy mennyire latszodik, mennyire sotet. Ha aggodsz, keress fel egy endokrinologust.
2020. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
A többi emlősállathoz hasonlóan, a mi testünket is szőrzet borítja mindenhol, valakin jobban látszik, valakin kevésbé, de akin kevésbé, még annak is nagyon pici, finom szőrzet borítja még az egész arcát is. Úgyhogy nyugi, mindenkinek van "bajsza". :)
2020. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!