Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után kezd enyhülni...

Mennyi idő után kezd enyhülni az égő, viszkető érzés a krémrktől?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy krémet a fentebb írt tünetekre, melyektől már úgy szenvedek, hogy létezni alig bírok. Kinek hány napba tellett, mire elviselhető szintre lecsökkentek a tünetek?
2020. ápr. 9. 15:06
 1/2 anonim válasza:
GONDOLOM ez az égő, viszkető érzés a kezeden van. Nekem is ilyen volt na most az enyém kitudja hogy mitől,lehet a sok kézmosástól, fertőtlenítéstől vagy egy adott krémtől mert mikor krémet váltottam már szinte az első használatnál enyhült a viszketés utána, és a bőröm se olyan száraz mint előtte. De lehet nem is ugyanaz a problémánk egyébként😅 Mindenkinek más a bőre, problémája szóval nekem ez volt más embernek biztos más
2020. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért a nők egészsége csoportba írtam, hogy ne kelljen nyíltan azt írnom, hogy intim részről van szó 😄
2020. ápr. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!