Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozott életmód miatt...

Megváltozott életmód miatt normális, hogy ennyit késik a menzeszem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, jelenleg Erasmussal tartózkodom külföldön. Ez már eleve nagy változás az életemben, de a mostani koronavírusos helyzet rátesz még egy lapáttal.

Március 5-én kezdődött legutoljára a havi vérzésem, azóta 37 nap eltelt... nem szokott ilyen sok idő eltelni két ciklus között nekem, szóval kezdek aggódni.



2020. ápr. 11. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sok stressz ér, kihatással lehet rá.
2020. ápr. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá esély hogy terhes legyél akkor az első egy teszt, ha nincs akkor nyugodj meg majd megjön mikor meg kell neki van ilyen, kimradhat akár egy egész hónap is ok nélkül
2020. ápr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kizárt, hogy terhes legyek, nem voltam fiúval.

Kimaradhat egy egész hónap is? Hű... remélem nem lesz ez, akkor túl sokáig aggódnék.

2020. ápr. 11. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Elő fordulhat, hogy terhes vagy? Ha nem akkor stressz miatt is késhet elő fordulhat, hogy 1 hónapot is kimarad.
2020. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!