Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 hetes kismama vagyok. Már...

16 hetes kismama vagyok. Már kb egy hónapja hüvelygombával küzdök, orvos csak telefonon konzultál ugyebár, azt mondja kenegessem. Canestent, gynoxynt, hüvelyflora helyreállítót próbáltam, egyik sem segitett. Tipp?

Figyelt kérdés
Ha el is múlt, sosem volt 100 százalékos a hüvelyem, illetve ha 2 hét kezelés után szexeltem párommal, utána borzalmasan ég az egész, de maga a szex az nem rossz. Miért lehet ez?

2020. ápr. 13. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A párodat kikezelték? Mert az lenne igazi megoldás, ha egyszerre kezelnenek titeket és alatta tartózkodnátok az együttléttől.

Ezen kívül magas hőfokon mosni az alsóneműt+vasalni.

2020. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Párom is folyamatosan használja a canesten krémet, illetve igen mindent fertőtlenítek, magas hőfokon mosok. De igy sem változott semmi, mindig visszajön.
2020. ápr. 13. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Micovagot ajánlotta a doki, 10 napig napi 2x utána hét 2-3x 1-et, nem kellett melle hüvely Flóra helyreállító mert ebben a kupban van minden. Próbáld ki ha gondolod :)
2020. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már meg van a fertőzés ezekkel a készítményekkel nemigazán lehet kikezelni. Ez a probléma, hogy enyhíteni tudod, de el nem fog múlni tőle. Ráadásul állapotosként nem is szedhetsz, használhatsz akármit.

Az orvos magán vagy sztk-s, aki csak telefonon ad tanácsokat?


Mivel gyakran van nekem is ilyen problémám, van amikor recept nélküli szerekkel próbálkozok, hogy ne kelljen már rögtön menni, hátha... Persze soha nem jön be. Egyik ilyen alkalommal mondtam, h próbáltam a Pevarylt, ami vény nélkül kapható, azt mondta rá az orvos, hogy semmit nem ér nincs benne hatóanyag.

2020. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!