Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten krém önmagában...

A Canesten krém önmagában elég lehet hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Volt korábban néhányszor, mindig vettem kúpot és krémet szinte azonnal, és néhány napon belül el is múlt.

Ezúttal szombaton kezdtem érezni az első tüneteket. Krém van még itthon, azzal bekentem, és gondoltam, másnap elmegyek kúpot venni. Végül alig volt tünet, így nem vettem. Ma hétfő van, két nap telt el, azóta is bekenem napi 3x, és ma már alig éreztem bármit.

Nem tudom eldönteni, hogy vajon csak a tüneteket enyhíti, és maga a gomba ugyanúgy ott lehet, vagy sikerült annyira az elején elkezdeni kezelni, hogy a krém is elég volt? Mindenesetre kenem tovább, de vegyek kúpot is attól függetlenül, hogy már nem viszket meg csíp?


2020. ápr. 13. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég a krém. A krém a külső fertőzést kezeli, ezért nem érzel tüneteket. De a hüvelyedben ott van a fertőzés. Mindenképpen kell a kúp is, különben pár nap múlva ismét kiújul a fertőzés és érezni fogod a tüneteket is.
2020. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak!
2020. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfogadom.
2020. ápr. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!