Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » “Az alkata alapján az ösztrogé...

“Az alkata alapján az ösztrogén van túlsúlyban”?

Figyelt kérdés
Ezt mondta meg több mint fel éve egy nőgyógyász aki egyszer látott, és akkor is amikor látott térdig erő póló volt rajtam és azért mentem hozza mert rendszertelenek voltak a vérzéseim de azóta minden hónapban rendesen megjön. Ez mit jelent? Azt mondta nem vagyok kövér de nem is fogok elfogyni. Most ezzel le ducizott, husosozott? Teljesen normál alkatom van, futok sportolok. Nem vagyok nadszal de felesleg sincs rajtam, itt ott meg vékonyabb is vagyok a kelletenel. Vékony lányoknak is lehet ösztrogén dominanciajuk? És ez akkor nálam elmúlt most? Néha erősek a fajasok de kb 4 havonta van ilyen és anyukáknak és mamamnak is nagyon erősek voltak.
2020. ápr. 14. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Az orvosod hülye, már bocs.
2020. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egyszer voltam nála...azóta nem is kellett mennem de tuti nem megyek hozza. Meg egy orvos se mondta ezt. Idős öreg hapsi. Meg fogamzasgatlot is őrt fel h az szabályozza. De voltam mar más idős ferfinal de egyik sem volt ilyen..
2020. ápr. 14. 15:25
 3/7 A kérdező kommentje:
És amúgy miert gondolod ezt h hulye? Igazad van amúgy
2020. ápr. 14. 15:52
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] “ Az ösztrogén – más hormonokkal együtt működve – majdnem mindenért felelős, ami egy nőt nővé tesz. A nőies alkat, szélesebb csípő, keskenyebb váll, a petesejt érése, a mell mérete, a hangszín, hatással van még a termékenységre, az energiaszintre, az ízületekre, a nyálkahártyára, a libidóra és a bőr minőségére is” Arra utalt h látta h szélesebb a csípőm és vékonyabb a felső testem? Mert így van, h az alsó felem izmosabb viszont felül vékony vagyok de közepesen kicsik a melleit a vállam pedig széles. Ez a nőies alkat? Erre célzott, nem arra h duci vagyok?
2020. ápr. 14. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg erre célzott. Bár nagyon nem kellett volna neki, tahóság volt.
2020. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Varj, most ezt melyikre írod? Arra celzott h duci vagyok?
2020. máj. 2. 11:39
 7/7 A kérdező kommentje:
És miert gondolod h tahóság? Mondjuk igazad van csak miért mondod
2020. máj. 2. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!