Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet már két hete?

Mitől késhet már két hete?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és a ciklusaim mindig pontosan 28-30 naposak, ennek ellenére már két hete késik a menstruációm.

A terhesség esélye nagyon kicsi volt, mégis csináltam egy tesztet, ami negatív lett, emellett semmi ilyenre utaló jelem nincsen.


Tudom ,hogy orvoshoz kellene mennem a gond viszont ott kezdődik, hogy a vírusra való tekintettel a csak a terhes nőket fogadják a nőgyógyászok, így nem tudom kivizsgáltatni magam.


Arra lennék kíváncsi, volt-e valaki még hasonló helyzetben és ha igen, hogyan lehetne megoldani ezt a szituációt? Esetleg valamilyen tea vagy gyógyszer volt ami segített nektek?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. ápr. 15. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressz miatt is késhet. Ha a teszt negatív, akkor nyugi, próbálj nem aggódni, és meg fog jönni.
2020. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pallagi Krisztina válasza:
szia,jelenleg én is ebben a cipoben járok,én is halálra aggodom magam,mivel mi tervedzzuk a kistesot,de tavaly augusztusban hagytam abba a lindynette 20as fogamzásgátlot és azota decemberig pontosan 28napra jott meg,januártol meg ossze vissza de az átlag a 30nap volt,most meg semmi utolso mensim március 11 volt.
2020. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy terhes nincs miért aggódnod, és még nem szükséges orvos sem. Előfordulhat korábbi betegség, stressz, fogyás, hízás vagy akár minden további ok nélkül is.

Nem egy megoldandó probléma, ha ki is marad egy hónap sem, ne aggódj miatta, meg fog jönni (természetesen ha normálisan védekeztek). Ha a következő ciklus is kimarad ráérsz orvoshoz menni.

2020. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedjél B12 vitamint, és egyél sok húst májat!
2020. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!