Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 46 kg vagyok évek óta, 165 centi, rendszeresen sportolok és szerintem sokat is eszek, de nem tudok hízni! Valószínűleg genetika, nagyon zavar hogy évek óta ugyanannyi kiló vagyok és akármit csinálok nem változik! Remélem itt megtalálom a valászt! Előre is köszönöm! 19/L

2020. ápr. 15. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél sokat,és akkor hizol,szedjél vitamint. Ha genetika jo,akkor hizni se fogsz.amugy meg igy vagy jo ahogy vagy25/F
2020. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha akármit csinálsz, nem változik, akkor nincs mit csinálnod, hacsak nem rosszul méred fel az étkezésed. Mit és mennyit eszel egy nap?

Nekem van olyan nádszál vékony ismerősöm, aki 2x annyit eszik, mint én mégsem hízik. Esetleg a korral, terhességgel jöhetnek majd föl kilók.

2020. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tabbouleh ***** válasza:

Csinálj brutál turmixokat, amik alapból egészséges hozzávalókból elkészítéshetők. A turmixokat nem olyan nehéz meginni..



Pl.:


40g mogyoróvaj


2 banán


60g zabpehely


30g fehérje


4dl 2,8%os tej


-->ezeket turmixold össze



A turmix kb 1000 kalória. Ha ezt beviszed plusszba ELEGENDŐ kaja mellett, akkor biztos hízni fogsz.


Nee zöldségekkel nyomd tele magad, hanem magvakkal, banánnal, zsírosabb húsokkal. Legyél már kitartó! :)

2020. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálok sokat enni. Vitamint is szedek. De igen sokaktól megkaptam, hogy ha majd terhes leszek akkor fogok hízni. Apukám is olyan 30 évesen kezdett el hízni. Lehet akkor ezzel még várnom kell.😬
2020. ápr. 24. 23:56
 5/5 A kérdező kommentje:
És nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 24. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!