Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz menni ennyi...

Nőgyógyászhoz menni ennyi idősen először?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és még soha nem voltam nőgyógyásznál,ugyanis nem igazán volt indokolt.

(Bár tudom,az éves szűrésre nem ártott volna)

20 éves korom óta élek szexuális életet.

Most 3 hónapja nem jött meg a menstruációm,aminek nem tudom az okát. Kicsit híztam,talán az a gond. 161 cm vagyok és 58 kg. Eddig 51 voltam.

Tervezek elmenni nőgyógyászhoz,csak aggódom,hogy le fog cseszni,eddig miért nem voltam. Szerintetek?



2020. ápr. 15. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Illetve voltam már nőgyógyásznál 13 évesen,mert akkor jött meg először és az anyukám elvitt,mert 10 napig nem állt el.

Aztán 16 évesen azért,mert kimaradt 2 hónapra,de semmit sem találtak.

Azóta nem voltam..

2020. ápr. 15. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ugyanígy voltam mint te...

Persze, nem büszkeség

Meg sem kérdezte mikor elmentem.

Szóval ebből nem lesz gond.

2020. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
terhességi teszt
2020. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogja érdekelni, maximum elmondja, hogy rák szűrésre érdemes járni. Azon kívül többi nő se szeret oda menni, csak ha muszáj...
2020. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Menj nyugodtan,nem fog csodálkozni( ha esetleg megkerdi mikor voltal utoljára ) senki se szeret oda menni
2020. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Komolyan, inkabb eveket elnel le tudva, hogy esetleg magas kockazatu HPV elvaltozast okoz a mehszajadon, csak azert, hogy egy orvos mit szol?

Elsz nemi eletet es nem vagy nagylany elmenni. Most meg a Koronavirus idejen jut eszedbe.

Remelem, amint lehet, eszhez tersz.

2020. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, az utolsó válaszolónak igaza van némiképp. Azért elmehettél volna már eddig is ha 4 éve nemi életet élsz, most nem biztos, hogy fogadni fognak, ha nincs rendkívüli panaszod. Miért éppen most jutott eszedbe, ha eddig nem volt fontos?!
2020. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!