Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellbimbóm?

Mitől fájhat a mellbimbóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves lány vagyok. Kb 2 napja elkezdett fájni a mellbimbóm, a jobb, a melleim is enyhén fájdogálnak és néhq kisugárzik a hónalj környékére is. Nem igazán tapasztaltam ilyet, csak pár nappal mentstuáció előtt, most viszont addig még több mint egy hét van. Ma émelyegtem is többször Valami baj lehet? Vagy az ovulációm lehetett később? Az ovulációs nyákot tapasztalom már lassan egy hete.

Ja igen és terhes nem hinném hogy lehetek, ha csak nem a szent lélektől, ugyanis szűz vagyok.

Ha valakinek van esetleg ötlete mi lehet, nagyon megköszönném.



2020. ápr. 16. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személyes tapasztalatom nincs ebben és nem is lesz, de nekem ilyenek jutnak az eszembe: futás miatt, hozzá nyúltál többször, befújtad magad és a mellbimbódra is ment (ha erre érzékeny), fürdés közben megdörzsölted, a melltartódban rosszul helyezkedett el vagy amit írtál; menstruáció, ovuláció közelette


20F

2020. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy válaszoltál 😊
2020. ápr. 18. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ovuláció késett kicsit
2020. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. ápr. 23. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!