Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idelyn Beliema Effect másnak...

Idelyn Beliema Effect másnak is okozott negatív tüneteket?

Figyelt kérdés

Folyamatosan húgyúti fertőzések gyötrik az életemet, kb. 2 éve kezdődött, tenyésztés, vizeletvizsgálat, kenet érdekes módon sosem mutat semmit. A legutolsó antibiotikum kúrán 1 hónapja zárult le, akkor 14 napos volt.

Orvosom ajánlotta, hogy szedjek hüvelyi ph helyreállító tablettákat. Az Idelyn Beliema Effectet ajánlották többen. Megvettem, előtte semmi bajom nem volt. Az első tabletta utáni reggelen jól éreztem magam, de ahogy telt az idő egyre jobban kezdett irritálni odalent, majd estére elmúlt, ezért fel helyeztem a másodikat. Reggel szintén semmi gond, majd délután égető, viszkető érzés lépett fel és sárgás folyás. Nem tipikus felfázásos tünetek, azokat ismerem.

Az orvosom nem rendel hétfőig és telefonon sem elérhető, viszont ma este kéne a harmadik szemet fel helyezni. Vonakodik, nincs jó megérzésem. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Allergiás lehetek valamelyik összetevőre vagy egyszerűen csak nem az én problémáimra való a tabletta?

Köszönöm a válaszokat!😊


2020. ápr. 16. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a lemosójukat használom, nekem nagyon bevált, de barátnőmet irritálta. Szóval simán lehetséges, hogy a tabletta váltja ki nálad a tüneteket.
2020. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! Szerintem abbahagyom a szedését.
2020. ápr. 16. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!