Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhsüllyedés ilyen fiatalon?

Méhsüllyedés ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nagyjából 4 hónapja, elmentünk egy nőgyógyászhoz párommal, mivel állandóan fájt a hasam alja és vizelet tartási gondjaim voltak. Nem gyanakodtunk semmi komolyra ugyanis van vesehomokom, és a vizelettartási problémát erre tippeltük. Aztán mikor felkerestünk egy nőgyógyászt 3 problémát is talált: gyulladás, mikrociszta és méhsüllyedés, és a gyermekvállalásra rázta negatívan a fejét, aztán mégis annyival engedett el hogy "azon leszünk, hogy minél előbb lehessen baba" amit azért 1-2 évvel későbbre terveztünk, és mióta szedem a gyógyszereket még talán rosszabb, eddig csak napközben fájt a hasam alja, de mostmár a kezelés óta az együttlét is kezd fájdalmassá válni. Amit persze azonnal elmondtam az orvosnak de "enyhe felfázás"-ra hivatkozott amit azelőtt kezelt ki. Persze elég borsos kis árakat kér az orvos, és még el sem magyarázza a dolgokat amit kérek tőle, hanem arra hivatkozik hogy ne zavarják mert ők stresszben dolgoznak (amibe szerintem mindenki más is) soha nem mondja hogy mikor hívjam új programálásért, ha pedig magamtól hívom (reggel 7:30kor, ugyanis kijelentette hogy csak hétköznap reggel hívhatom) akkor is azzal jön hogy zavarom mert stresszben dolgozik és nem tud mindenre figyelni, aztán rám csapja a telefont és én meg értetlenül maradok, hogy most akkor mit tegyek? Nem tudná valaki pontosabbat mondani a méhsüllyedésről? Interneten számtalan oldalt megnéztem már és elég rémisztően látszik és hallatszik ez a betegség. 19/L

2020. ápr. 17. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost. Ha már fizetsz érte, akkor elvárható, hogy választ kapj a kérdéseidre és normálisan kezeljen.
2020. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Keress másik dokit.

19 évesen méhsüllyedés??? Szerintem kizárt. Ha ujjal benyúlsz mennyire fent ered el a méhszájat?

2020. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint velem született rendellenesség. De viszont bárhol olvastam ha nehezet emeltem volna, nagyot ugrottam volna , vagy már szültem volna( nem szültem még) akkor fordulhatna elő ez. Bárkit kérdeztem soha nem is hallott ilyen rendellenességről. Valamilyen gömbölyű "dolgot" érzek, de fájást nem tapasztalok csak nemi együttlét során.
2020. ápr. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!