Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt visszatérő hólyagh...

Akinek volt visszatérő hólyaghurut mivel múlt el?

Figyelt kérdés
Idén már harmadjára kell ez miatt antibiotikumot szednem, vény nélküli gyógyszer nem mulasztotta el. Csíp mikor pisilek, más tünet nincs és negatív szokott lenni a vizeletteszt. Most szedek tőzegáfonya tablettát is az antibiotikum mellé hátha nem újulna ki. Odafigyelek mindenre, hogy ne üljek hidegre stb.

2020. ápr. 17. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt valami hármas tea, abból ittam vödör számra és sosem tért vissza a baj.

Volt benne valami medveszőlőlevél, szederlevél meg egy harmadik, talán kamilla? (Herbáriás tudni fogja) ezekből csináltam keveréket teának és kamullás ülőfürdő mellé. De a tea jó volt nagyon.

2020. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Renelix

Homeopátiás és egy csoda

Éveken át visszatérő problémám volt, mindig ráment a vesémre, amikor elkezdtem érezni a felfázást

Antibiotikumok már nem hatottak.

A medveszőlőlevél tea is jó, de hidegen kell elkészíteni és pici szódabikarbónával inni, nézz utána.

De a Renelixnél nem tudok jobbat. Évekig szenvedtem, mire a Biovital-ban egy doktornő ajánlására kipróbáltam. Azóta sok évente egyszer van felfázás érzésem, legutóbb is egyetlen egyszer vettem be a Renelixből 2 nap szenvedés után és utána el is felejtettem szedni, mert megszűntek a panaszaim és elfelejtettem, hogy elkezdtem a Renelixet. Amúgy nekem mindig van itthon, pont azért, mert annyira hatásos és úgy veszem észre, évek múlva se romlik meg, nekem legalábbis ez legalább 3-4 éve bontott és hatott. Arra kell figyelni homeos szernél, hogy mentolosat ne fogyassz, fogkrémben se legyen (lehet kapni homeopátisá fogkrémet) és ne tartsd elektromos eszköz közelében.

2020. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja, és tartogatni kell a szájban lenyelés előtt, mert a szájnyálkahártyáról felszívódva a leghatásosabb, aztán kell lenyelni (vízbe a megadott cseppet), és előtte, utána nem szabad se enni, se inni fél óráig



Ezen kívül még az infraszaunát ajánlották nekem, ahogy kezdődik a felfázás, fél óra izzadás

2020. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem d-mannose, Mullerben veszem, mindennap iszom egyet
2020. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Antibiotikum kúra után a hüvelyflórát is kell regenerálni, akkor is, ha nincs hüvelyi tünet.Tejsav tartalmú kúpot erre a célra patikában lehet venni.

Visszatérő hólyaghuruttal hónapokig szenvedtem, 2 háziorvos, 2 urológus... medveszőlő levél, tőzegáfonya, canephron, többszöri antibiotikum... stb stb.... végül a megoldást a hüvelyflóra helyreállítása hozta + d mannóz.

2020. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 hónapja használom a d mannózt és úgy tűnik hatásos kop kop. Folyamatosan szeded vagy csak ha tüneted van?
2020. máj. 27. 08:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szedem, rowtinex-et csak tünetekkor.
2020. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!