Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek alapján lehetséges...

Ezek alapján lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos az én történetem az az, higy mindig rendszeresen és időben jon meg a menstrualciom! Sosem volt gond vele!

Múlt hónapban terhességet utaló jeleket tapasztaltunk a párommal! Teszteltem de negatív lett! 8nap késéssel meg jött nagy nehezen! Azóta is ezeket a tüneteket érzem (alhasi fájdalom édesség iránti sovargas, mell fájdalom, ami eleg intenzív és nagyobbnak is érzem! Most kedden meg jött, 6nap késéssel de teljesen más mint lenni szokott mindig! Sok mindent olvastam a neten! S egyik ismerősöm első kérdése az volt hogy nem lehetsz terhes?

Nektek mi a véleményetek? Vagy tapasztalat? Tudom minden ember más minden szervezet! Csak hátha tudtok segíteni vagy tanácsot adni vagy ha esetleg valaki tapasztalt ilyent! Előre is koszonom! Legyen csodálatos hétvégétek!😇



2020. ápr. 18. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesztelj több féle teszttel most is!
2020. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, inkább változik a ciklusod. Megnyugtatás képpen tesztelj még 1x.
2020. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!