Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Symicia fogamzásgátló mellett...

Symicia fogamzásgátló mellett korábbi vérzés?

Figyelt kérdés

Már 4-5 hónapja szedem és a kezdeteknél sem volt ilyen gondom, amikor ez még normálisnak mondható. Tegnap kevés barnás vérzésem volt, viszont mára már inkább menstruáció első napjához hasonlítanám. A gond az, hogy tegnap kellett beszednem az utolsó tablettát a levélről. Pontosan szedtem, a 3 hónapban volt egy olyan, hogy nem értem haza időben és egy szem kimaradt amit másnap pótoltam. De abban a hónapban is és a következő hónapban is pontosan jelentkezett a menstruációm.


Tehát eléggé aggaszt ez a dolog, soha nem fordult még elő ilyen.


Nem tudom mennyire igaz, amit néhány fórumon olvastam, hogy befolyásolhatja más gyógyszer a fog. gátló hatását... Még hétfőn beszedtem a migrén gyógyszerem (Cinie) az elviselhetetlen fejfájás miatt. Lehet az a gond? Mert nekem ha abbahagyom a tabletta szedését 3 napra rá jön meg a menstruációm. Ha visszavezetem, hétfőn beszedtem és pénteken már kezdődött ez a barnás vérzés.


Sajnos a jelenlegi helyzet miatt csak vészhelyzeteket látnak el a körzetemben is. Ezért kérdezem itt elsősorban.

Köszönöm, ha válaszolsz!



2020. ápr. 18. 10:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!