Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi viszketés, mit tehetné...

Hüvelyi viszketés, mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdett a hüvelyem viszketni,és tejes szerű folyásom van.Canesten combival kezelem ami egy ideig elmulasztja,de kis időn belül visszatér.

Még sosem voltam női orvosnál és nemtudom hogy ezzel el kéne e mennem.

Szeretném véglegesen elmúlasztani,ebben kérem segítségeteket.



2020. ápr. 19. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Canesten kombi hianycikk fél éve.

Leállt a gyártása. Honnan van neked olyan?


Egyébként most a vírus helyzet miatt ilyennel nem sok orvos fogad. Háziorvos írhat fel egy gyógyszert erre, vagyis hüvely tablettát, azután érdemes hüvely pH helyre állított használni.


De orvoshoz kell ezzel fordulni amikor tudsz vagy lehetőség lesz rá, mert ebből gyulladás vagy csúnya rakszures eredmény alakulhat ki.

2020. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavaró számodra, vagy több napon keresztül nem javul a helyzet, akkor menj el orvoshoz. A legtöbb helyen működnek a szakrendelések, nőgyógyászatra, illetve bőr- és nemibeteg gondozóba is mehetsz a problémáddal. Előtte érdemes tájékozódni telefonon, hogy fogadnak-e. (Én ezen a héten kétszer is voltam nőgyógyászaton, és nem magánrendelésen, de ez nem biztos, hogy mindenhol lehetséges.)
2020. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos nőgyógyászhoz kell menni mihelyt lehet de megpróbálhatod meg kérdezni a patikába a gyógyszerészt.
2020. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!