Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érettségire fog megjönni....

Érettségire fog megjönni. Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj az vele, hogy puffadok, vizesedek, fáj a hasam, fáradékony vagyok, nem tudok sokáig figyelni. Amúgyis félek tőle és még ez is rátesz 😭
2020. ápr. 22. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Már jónéhányan túléltük így is az érettségit.
2020. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Kétlem, hogy sokezer lányból te lennél az egyetlen.
2020. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Úristen, ne!! Tragédia. Soha nem lesz olyan még egyszer, hogy a lehető legrosszabbkor jön meg...
2020. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be fájdalomcsillapítót, tegyél be egy óriás betétet. Meg azért nem minden napja durva. Lehet, hogy aznap annyira még nem lesz meg.
2020. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem írásbeli közben jött meg, gondolom a stressz betett neki egy kicsit, lett volna még egy hetem.

Egyél csokit, vannak teák amik enyhítik a tüneteket. Sok sikert az érettségihez :)

2020. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Metionin ***** válasza:
100%
Én is úgy érettségiztem. Tampon + betét, előtte egy csomó fájdalomcsillapító és szóltam a tanárnak, hogy ha kiszaladok hányni, az ezért van (sajnos amíg nem szedtem foggátlót, random hányások jöttek rám amikor megvolt).
2020. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont matek érettségi közben jött meg anno :D készülj fel fajdalomcsillapitoval, vízzel, csokival vagy amit szeretsz ilyenkor
2020. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

A lényeg, hogy tegyél be előre betétet, hogyha akkor jön meg, ne kelljen idegeskedned miatta.

Fájdalomcsillapítót és espumisamot vegyél be.

A sok stressztől hamarabb megjöhet, plusz próbálkozz a forró fürdővel, serkenti a vérkeringést, ez is segíthet, hogy hamarabb jöjjön meg.

2020. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy masok is mar irtak. Kivetelesen, ha nincs fajdalom, akkor is elore vegyel be fajdalomcsillapitot. Szerintem az Ibuprofen/ Nurofen a legjobb. Betet, tampon, sot, tetejere hajtogatott papirzsepi mint az itatos. Ha a fajdalom megint jonni akarna, harom-negy ora mulva meg egyszer fajdalomcsillapito.
2020. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baj, nyugodj meg, előttem adtak már néhány jó tanácsot, azokat fogadd meg :)


Sok sikert kívánok az érettségihez! :)

2020. ápr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!