Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható betétek, menstruációs...

Mosható betétek, menstruációs bugyik tényleg veszélyesek?

Figyelt kérdés

Négy hónapja kezdtem el mosható betétet használni és menstruációs bugyit is akarok venni.

A barátnőmmel beszélgettünk szóba jött,hogy én ezt használom persze undorodva fogadta a hírt ahogy erre a legtöbb ember reagál már aki tud róla...

Azt mondta,hogy ez veszélyes is nem csak undi mert amikor kiveszem a használt betéteket vagy bugyit,hogy

beáztassam akkor a vér a levegővel érintkezve elbomlik és a baktérium amit belélegzek halálos is lehet.

Ő nővérként dolgozik szóval lehet,hogy nagyobb szakértelme van ebben de erről még sose hallottam.

Jó ha valaki nem mossa ki alaposan akkor elhiszem,hogy összeszed valami altáji fertőzést de ez a baktérium belégzés nekem túlzásnak tűnik.

Tudtok erről valamit?


2020. ápr. 24. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Ennyi eszük van a nővéreknek..
2020. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Uristen. Es ez nover??? xDDD Mondjuk anno nekem a kemiatanarom mondott olyan konteokat altalanos iskolaban, hogy par ev mulva olyan reakciokba lepnek majd a nemesfemek, hogy azt csak par ember eli tul majd, valami kemiai rapture-t vazolt fel vagy nem tudom, szoval ezek utan nem kene meglepodni azt hiszem.
2020. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

“a vér a levegővel érintkezve elbomlik és a baktérium amit belélegzek halálos is lehet.“

Nos, ez megtörténik akkor is, mikor sima betétet vagy tampont cserélsz. Vagy ha akár csak megvágod magad. Ennyit erről.

2020. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet lélegezni fertőző baktériumot, hogyne, ott van pl. a Legionella...

De ilyet még nem hallottam, amit a nővér barátnőd mond.

Abban egyetértek, hogy ez a mosható betét-dolog nem túl gusztusos...én is az eldobandó híve vagyok.

2020. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!