Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mellrák? 16 éves vagyok....

Lehet mellrák? 16 éves vagyok. Egyik nap találtam egy kicsi, hosszúkásabb bemélyedést az egyik mellem oldalán. Tudom, hogy ebben a korban nem igazán fordul ez elő. Csak az egyik mellemen látszik. Igazából még növésben vannak, mert nem nagyok.

Figyelt kérdés

Eddig a családban senki nem volt még mellrákos. Tudom, hogy ebben a korban nem igazán fordul ez elő. Csak az egyik mellemen látszik. Igazából még növésben vannak, mert nem nagyok.

A tejmirigyek is érződnek, nem tudom azzal lehet-e összefüggésben.



2020. ápr. 25. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem inkább a növéstől szétrepedt a bőr? Mutasd meg az anyukádnak, de biztos nem rák.
2020. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, nem vagy rákos. Mutasd meg anyudnak, majd elmondja mi az, de rák biztos nem
2020. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem repedt szét, azt néztem képen és teljesen másmilyen. Ez tényleg bemelyedes. Csak nem tudom mitől. Ha hajolok le, egyre mélyebb lesz.
2020. ápr. 25. 01:49
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Lehet hogy sajnos az :/

Azt javaslom, mindenképp, de sürgősen beszélj anyuddal és utání hívjatok fel egy orvost!

Ha a képen szereplő bemélyedéssel hasonlít a tiéd, akkor megvan az esélye hogy rák lehet.


17/L

2020. ápr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké ma megmutatom neki, de nagyon félek...:( nem lehet, hogy csak azért van ott, mert a tejmirigyek fejlődnek vagy mert nő a mellem?
2020. ápr. 25. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Gyerekek!!

PASI a kérdező xD

"Vlad Dracul" néven írt rám és elkezdi nekem hogy "Szívesen tudna rólam többet"...

Sejtettem, mire megy ki a játék!

Szóval ahogy van, KAMU az egész, nem is "lány" írta ki a kérdést!

2020. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem lány írta? Nekem is írt az a Drakul, segíteni szeretett csak volna, hogy nem kell aggódni, de én igenis lány vagyok.
2020. ápr. 25. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:

"Oké ma megmutatom neki, de nagyon félek...:("


Lehet hogy valoban a tejmirigy miatt van, szóval nem nagyon kell félned, lehet, tévedtem.

Próbálj megnyugodni, bízom benne, nem lesz semmi baj!

2020. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggodnod, ez biztosan nem rak. Nekem mensi elott vannak irtora beduŕranva a cicik. Nem lehet hogy neked is ez all a hatterben? Illetve esetleg nyirokcsomo lehet honalj felol kisugarzo fajdalommal.
2020. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nyirokcsomó, nem tudom. Nekem még nem most fog megjonni, van még addig 2 hetem. Plusz nem bedurranva van, hanem egy melyedes van rajta. A hónalj feloli oldalon
2020. ápr. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!