Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez már a klímax?!...

PegiBea kérdése:

Lehet ez már a klímax?! Tapasztaltatok már ilyet? Hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés

43.éves vagyok,a jobb oldalam már nincs meg,túl vagyok több kisebb nagyobb nőgyógyászati műtéten

Tavaly októberben 3.hétig véreztem,gyors orvos válltás,kiderült kidobta a fogamzásgátlót a szervezetem.

Azóta össze vissza jön meg a mensesem,zárojelben a napok(17.23.28.33.44.15.)


2020. ápr. 26. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De ez még eltarthat évekig is így.
2020. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyidős vagyok Veled. Nekem sosem volt pontos a menstruációm, sokszor késett, nem működtek és nem működnek most sem a hormonjaim, ahogy kéne. Évekig szedtem fogamzásgátlót, az rendbe hozott, de egy betegség miatt le kellett vele állnom.

Nekem már 2 éve összevissza jön meg, hol 23. napra, hol 30-ra, stb. És egy ideje "barnázom" is. Meg hőhullámaim vannak.

A nőgyógyász szerint már a klimax "kopogtat" nálam is.

Úgyhogy Veled is ez lehet a helyzet!

Ismerek nem egy olyan nőt, akinek ebben a korban már nem volt meg a havija.

Tudod, bár úgy lenne, nem hiányozna, csak ahogy az Első írta, attól tartok, ez évekig elhúzódhat, nem lesz könnyű menet...

2020. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!