Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetett ez gomba? Létezik,...

Lehetett ez gomba? Létezik, hogy csak kívül kapjam el? Vagy az öblítő lehetett a ludas?

Figyelt kérdés
Kb 2 héttel ezelőtt szörnyen elkezdtem viszketni odalent, viszont csak a külső részeken, majd a viszketés átment égő érzésbe, de olyan erősbe, hogy volt, hogy éjszaka felkeltem rá. Canestennel kezdtem el kenni, mostanra már alig érzem 1 hét kezelés után. Viszont a hüvelyemnél tegnap lett egy érzékeny pont. Nem dudor, sem seb, egyszerűen érzékeny. Folyásom nincsen. Gombám is volt már 2x, de az teljesen más volt mint ez, kivéve, hogy a gátam-hüvelyem környékén jelentkezett fájdalmas seb/valami. Új öblítőt kezdtem el használni, kb akkor mikor a viszketés kezdődött, viszont a Canestennel egy időben visszatértem ebből is a régire. Plusz a végbél tájékon is jelentkezett enyhén a viszketés. A stressz kb mindennapos az életemben úgy másfél-két hónapja, sok cukrot eszem, és nem voltam együtt senkivel sem néhány hónapja már. Orvoshoz egyelőre azért nem tervezek menni, mert a Canesten használ, de ha a kezelés végére sem múlik el teljesen (1-2 hét), akkor megyek.
2020. ápr. 26. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha használ, akkor megvan oldva. Én amúgy öblítőt alsonemuhoz nem használok, mert nagyon tud lent irritalni, főleg ha borotvalva van az intim terület. Ugye a fanszor kvázi nem engedi H erintkezzen más felülettel.

Nekem nem rég mondta a nőgyógyász, hogy saját magam érdekében "novesszem", hanem akarok annyi bajt vele. :D

2020. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!