Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha beveszem az Escapelle...

Ha beveszem az Escapelle esemény utáni tablettát, viszont szedek fogamzásgátlót, akkor ma este vegyem be azt is?

Figyelt kérdés
Altforallet szedek lassan 3 éve, és kimaradt múlthéten 1-1 tabletta, amit másnap pótoltam. (tehát kedden duplán vettem be és pénteken is) Vasárnap lefeküdtem párommal és kiszakadt az óvszer. Kértem esemény utánit ma reggel az orvostól, viszont a betegtájékoztatóban semmilyen infó nincs arról, hogy ha szedek fogamzásgátlót, akkor hogy szedjem az esemény utánit követően.

2020. ápr. 27. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson erre esemény utánit bevenni. Semmi értelme.
2020. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az első héten maradt ki mindkettő, az állítólag a legrosszabb. Akkor de vegyem be?
2020. ápr. 27. 13:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost!!!!
2020. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nem venném be.
2020. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Ezt mindenképpen az orvosoddal beszéld meg. De eleve ha fogamzásgátlót szedsz, akkor mire az óvszer?

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2020. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Drága ötös, gondolom a biztonságra megy.. mi az, hogy minek? Ő döntése
2020. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen, imádom, hogyha valaki duplán szeretne védekezni, tabletta+óvszer kombinációját használja, akkor egyből jön a kérdés, hogy minek az óvszer... A kérdés nagyon nem ez volt, és sok közöd sincs hozzá...
2020. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is volt hogy elfelejtettem egyszer bevenni és pont utána szexeltunk..

Elmentunk az ügyeletre és szépen beszedtem az esemenyutanit...

Hogy miért? Azért.


Mikor ilyenek terjengenek hogy az elovaladek épp elég hogy teherbe essen az ember....epp úgy meg eshet ha ki marad pár gyógyszer.. Sajnos mindenre van esély..


És képzeljétek..... Sok idióta.. Nem volt semmi bajom attól a "lorugastol" semmi!

Nagy adag hormon, tudom, de mi bajom lett?!

Egy kis mellekhatast ki lehet bírni ha esetleg lenne..

Meg nyugodtam plusz megkimeltem magam egy abortusztol..... Ami már kb 60e lehet mindennel együtt

Plusz megkimeltem magam az ocsarlo szövegtol és gusztustalan lekezelo bánásmódtol.. Mer egy abortuszon gondolom még gusztustalanabbak az eü doglozok.

2020. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Neked 69%-os lehet, hogy egy kis mellékhatás bagatell, másnak meg úgy felrúgja a hormonjaid, hogy utána lehet kapaszkodni, mire helyreáll odalent a helyzet.
2020. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

tegnapelőtt 22:11


Látom neked sem sikerült a kérdésre válaszolni. Te is csak észt osztani kattintottál erre a kérdésre.

2020. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!