Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg a menstruác...

Miért nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve fogamzásgátlót szedek. Januárban kimaradt a menstruációm, viszont februárban és márciusban megjött rendesen. Áprilisban megint kimaradt, és most a napokban kellene megjöjjön, akár ma (nagyon remélem).

Szerintem nagyon sok folyásom van (odalent) , átlátszó.

Mitől lehet az, hogy ki marad? Eddig sem volt annyira rendszeres, 1-1 nap mindig volt amikor késett, de mindig megjött. Kezdek nagyon ideges lenni emiatt.

Aktív párkapcsolatban élek, és elég sűrűn van szex. Amit még elmondanék erről, hogy a páromnak eléggé nagy a nemiszerve, és általában eléggé "mélyre" is megy. Ez miatt is késhet illetve maradhat ki??



2020. ápr. 29. 11:43
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Van itt az Egészség kategórián belül egy Nők egészsége kategória, csak mert ott biztosabban kapsz választ, meg a későbbiekben is jóljöhet a kategória olvasása. Ha kéred a moderátorok átteszik a kérdésedet oda.
2020. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából csak az történt, hogy elszámoltam magam. 30-án megjött. Viszont attól függetlenül januárban meg április elején kimaradt a menstruációm. Terhes nem vagyok, a teszt is és a mensim is bizonyította így több, mint valószínű, hogy valami hormonális problémám van. Amint lejár ez az őrület és a nőgyógyászok is újra dolgozni fognak az első dolgom az lesz, hogy rendesen kivizsgáltassam magam.
2020. máj. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!