Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami hormonális probléma...

Ez valami hormonális probléma nálam?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom nekem nincsen hónalj szőrzetem, és még csak pihés sem. Gondoltam már hogy ez hormonális de máshol van, csak ott nem. Anya szerint ennek örülni kéne, de ez azért még sem normális. Ezzel hova menjek?
2020. ápr. 29. 16:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 20 éves vagyok és lány
2020. ápr. 29. 16:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen. Valószínűnek tartom, hogy nem vagy izzadós. A természetben mindennek megvan a maga szerepe. A hónaljszőrzeznek az izzadság elvezetése, amire esetedben nincs szükség.
2020. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Örülök is neki meg nem is. Olyan furcsa hogy másoknak meg van. De nem, sajnos izzadós vagyok. Ezért ha olyan felsőbe vagyok, nekem hamarabb át üt.
2020. ápr. 29. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát te ilyen vagy.

Nekem meg alul nem nőtt ki 2 csontfogam mert nem volt csírája és sokáig a tejfog volt ott.

2020. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó neked! Mázlista! :)
2020. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!