Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nővéremnek 19 évesen jött...

A nővéremnek 19 évesen jött meg először. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nekem már 12 évesen megvolt. Sajnos nem hajlandó elmenni vele nőgyógyászhoz, mert szerinte csak későn érő típus. Na de 19 évesen? Az azért kicsit túlzás. Hogy beszéljük rá hogy menjen el?
2020. ápr. 29. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy hölgy ismerősöm, akinek 18 évesen jött meg először. Férjhez ment, szült két szép gyermeket, és él mint hal a vízben.

Semmiféle problémája nem volt ebből kifolyólag.

2020. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan, de jobb, mint akinek nyolc evesen. Nekem 16 evesen, ugy, hogy 3 eve mar noies voltam. Nagymamamnak 20 evesen injekcioval hoztak meg.
2020. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak 9 évesen volt először. Most 15.

Fura hogy ilyen későn jött a nővérednek, de nem gond. Az első miatt még nem kell nőgyógyászhoz menni.

2020. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
16 éves korig tartják normálisnak, efelett ajánlott orvoshoz menni, de erőszakkal nem tudjátok elcipelni.
2020. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen jött meg először, minden rendben van azóta is. 27 éves vagyok.
2020. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Sajnos egyre korábbra tolódik az évek során ez az alkalom. Ha jól tudom 21 éves kor az a "határ" amíg ez nem késő
2020. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!