Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem terhesség ugye?

Nem terhesség ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni.

Kb másfél 2 hónapja abba hagytam a fogamzásgátló szedését. Es élek nemi életet továbbra is.

Az utolso alkalom megszakításos módszerrel történt. Párom ki vette mielott érezte hogy jon

5 napja késik a menstruáció. Viszont 2-3 napja ugy faj a hasam mintha megjonne es barnazasom van. De nagyon keves.

Elotte pedig nagyon sok folyásom volt fehér es vizes.

Holnap tesztelek azert. De nem szeretnénk meg kisbabát mert csak 22 vagyok es meg nem erzem az idejét


2020. ápr. 29. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Miután abbahagytad, megeshet hogy a ciklusod is megváltozott, így nincs teljesen pontos dátum, hogy mikor van ovulációd és hogy mikor jön meg. Csinálj tesztet, ha 2-3 héttel az aktus után nem jön meg, de lehet hogy még nem fix a ciklusod
2020. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz gyereket, akkor miért nem védekeztek rendesen?

Te is tudod, a megszakítás csak szerencsejáték, egyáltalán nem védekezés.

Lehetsz terhes, a tüneteid lehetnek terheségi tünetek is, meg egy elkésett menzeszé is, teszt nélkül senki nem tudja megmondani.

DE ha egyáltalán nem akarsz még gyereket, akkor védekezzetek rendesen, vagy tablettával, vagy gumival

2020. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az abortusz a fogamzasgatlas eszkoze.
2020. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Teszteltem egyből reggel es negatív lett :)
2020. ápr. 30. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!