Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt egy héttel...

Menstruáció előtt egy héttel barnázás. Sok apró petefészek cisztától lehet?

Figyelt kérdés

Januárban állapította meg az orvos, hogy mindkét petefészkembe apró ciszták vannak, de azt mondta ez még nem PCO. Babához viszont gyógyszeres segítség fog kelleni. Szeretnénk babát, de még nem kértem a gyógyszert, majd év vége körül. Nem védekezünk, ha csoda folytán mégis jönne jöhetne. A kérdésem nem arra irányul terhes vagyok e, hanem hogy volt e valakinek hasonló tapasztalata apró kicsi petefészek ciszta mellett, hogy menzesz előtt egy héttel barnázott? Első nap reggelén nagyon halvány rózsaszín pecsételés volt, azóta 3.napja enyhe barnázás.

Hálásan köszönöm a tapasztalatokat.



2020. máj. 2. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyesmi, progeszteron hiány miatt.
2020. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is mentem volna további vizsgálatokra, csak közbejött a vírus sajnos... Ha esetleg nálam is ez volna, lenne valami tanácsod? Amit esetleg így orvos nélkül megpróbálhatok?
2020. máj. 2. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez a progeszteron hiány.Gyógyszert tud adni az orvos rá.Természetgyógyász a hölgyi teát.Dehát azis valakinek segít,valakinek nem..
2020. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap megyek egy átfogó vérvételre, remélem abból kiderül mi a gond.
2020. máj. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!