Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőkhöz lenne a kérdés, tapaszt...

Nőkhöz lenne a kérdés, tapasztalat vagy valami megoldás kényelmetlen puffadás ellen?

Figyelt kérdés
Szóval, alapból igen vékony vagyok és nincs felesleg a hasamon, viszont evés után úgy felpuffad a hasam mint egy 5hónapos terhes nőnek, sűrven evés nelkül is..és nem, nincs savam se ilyesmi..probaltam mar puffadás elleni gyógyszert is, de semmi hatás..valaki tapasztalat vagy megoldás?
2020. máj. 4. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne, evés után én is eléggé puffadok

ha jól megrágom és lassan eszek, akkor kicsit jobb, de hátha valaki tud jobb megoldást

2020. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamilyen étel allergia. Például a tej is okozhat puffadást.
2020. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, a mustár mag.

Rágás nélkül, lenyelem, egy pohár vízzel.

Este reggel egy fél evokanlanyit.

2020. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, vékony vagyok, puffadok és látszik a hasamon, feszít is sokszor, plusz állandóan jönne ki a felesleges levegő :(. Korábban inkább pms tünet volt, de egy ideje állandóan, a fogamzásgátló meg még pluszban rontott rajta. Savam nekem sincs, semmi más panaszom nincs, lassan eszek. Szerintem még fogom próbálni kiiktatni a tejet aztán elfogok menni kivizsgáltatni magam, ha vége a járványnak. Lehet tényleg valami ételérzékenység.
2020. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Herbafermet, mióta ezt szedem, rendbe jött a bélflórám, nem puffadok, nem kutymorog a hasam. Keressetek rá így: Perjes Kinga Herbaferm
2020. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2020. máj. 4. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont a vékonyságból is következhet és a kevés sav miatt is lehet. Lelassult anyagcserére miatt elképzelhető a puffadás. Főleg,ha székrekedéses tünetek is vannak. Mozgás, inkább fehérje,mint szénhidrát alapú étrend,több rost segíthet. Meg,ha minden olyat,amit megfigyeltél,hogy mégjobban puffaszt,kiikatsz.
2020. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet laktóz intolerancia. Nekem a laktaz tabletta nem segített csak az, hogy mindenből menteset veszek.
2020. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!