Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez lehet mellrák?...

Szerintetek ez lehet mellrák? 16 éves vagyok, a családban senki nem volt még mellrákos (nagyszülők se). A melleim nem nagyok, A kosarasak, nőnek még. Viszont.

Figyelt kérdés
A jobb oldali kellemes van egy kisebb mélyedés oldalt és ugyanebben a mellemben van egy kemény, de elmozdítható csomó, ami néha fáj is.

2020. máj. 5. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad egyből a legrosszabbra gondolni, szerintem közelében sincs a mellráknak.
2020. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csomo az ugye nyilván jó, hogy elmozdítható meg néha fáj, mert szerintem az fibroadenoma lesz. Viszont ugyanazon a mellem oldalt van egy mélyedés is. A fénytől függ, hogy mennyire erősen látszik. Ha felemelem a kezem, akkor ott egy kis horpadás van. Ha görnyedek, akkor mélyebb.
2020. máj. 5. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz jelentkezz be, beszéljétek meg. A rák esélye kicsi, de nem zárható ki teljesen. Fibroadenoma, zsírcsomó is lehet. Más változást nem látsz? Pl. beforduló mellbimbót?
2020. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, semmi más nincs. A csomó nagy, fáj, elmozdítható. De csak néha fáj, lehet amikor begyullad, ha ez lehetséges. A mélyedéstől viszont félek. Anyának már mutattam őket, szerinte semmi gáz, de majd mondom neki, hogy menjünk el orvoshoz. Anya azt mondta, hogy ő elvisz orvoshoz, hogy megnyugodjak, de szerinte semmi.
2020. máj. 5. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a neten látatlanba senki se fogja megmondani sajnos. Orvoshoz már mehetsz. Rendelnek.
2020. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Plusz azon kívül, hogy a családban meg senki nem volt mellrákos, azt is leírom, hogy nem vagyok egy kicsit sem elhízott, későn jött meg (majdnem 15 évesen) , soha nem cigiztem meg, nem iszok. (Ezeket is írták kockazat novelonek). Így is van eselye?
2020. máj. 22. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ugyanakkora esélye van a ráknak. A dohányzás maximum a tüdő és a száj rákoknál rizikó faktor.
2020. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett azután?
2020. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!