Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja voltam együtt a...

2 napja voltam együtt a barátommal, és tegnapi nap folyamán más lett ott lent, vörös, száraz, túrós, éget, viszket!?

Figyelt kérdés
Olvasgattam,és hüvelygomba fertőzésem lehet? Ilyenkor mit csináljak,mi a tehendő? Női orvosnál még nemvoltam,de valami gyógyszer,krém segítene? 16/L

2020. máj. 6. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
De jól kellett!!! Nem elég h egy gyerek vagy, de még védekezni se védekezel, legalább neked lehetne ennyi eszed, megérdemled szenvedj. :D
2020. máj. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így jártál, akkor legközelebb óvatosan.

Patikában érdeklődj, vannak úgy tudom erre kupok, kenőcsök.

F

2020. máj. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

1-es honnan veszed, hogy nem védekeztek. Csak azért, mert ezzel még nem ment el a nőgyógyászhoz, nem jelenti, hogy korábba nem volt, s nem szedne tablettát. Vagy hogy más módon nem védekeznek.


Kérdező: vannak krémek, amiket patikában lehet kapni. A patikusnál is megérdeklődheted. S ha nem lesz jobb, mihamarabb próbáld megnézetni magad a nőgyógyásszal.

2020. máj. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Menj orvoshoz! És minél előbb.


Plusz pasidat is küldd el!

2020. máj. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Túrós ott lent? Azt a k*va...
2020. máj. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Ne kezelgesd magad látatlanban, én nem merném, inkább nézzen meg egy orvos, 2 perc az egesz. Valószínű h gomba, lehet venni rá canesten kombi hüvelykúpot, kívül meg kenheted canesten krémmel. A pasid is kenheti, a tünetek enyhülni fognak, de ez nem fogja megszűntetni a fertőzést önmagában, mert kell gombaölő tabletta neked is meg a párodnak is, ezt pedig csak a nőgyógyász tudja felírni. Egyszerre kell szedni mindkettőtöknek és addig no szex. Csak így tudtok meggyógyulni teljesen, mert ha te kikezeled magad ő pedig semmit nem csinál, legközelebb visszaadja neked. Körforgás. A férfiak tünetmentesek egyebként.

27/N

2020. máj. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
41%

Ez kanko vagy szifilisz, pasid nem kicsit olyan punciba járt előtted nem sokkal ahol nem kellett volna.

Menj vele orvoshoz.

2020. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ilyen bajba keveredtél, akk legyél felnőtt ahhoz is h elmenj orvoshoz. Ne magad kezeltesd, mert abból lehet h még nagyobb gond lehet.

Csak orvos tud neked olyan kenőcsőt, kúpot adni ami biztos h hatásos, és ha nem védekeztek akk a barátodat is kezelni kell.


Am a gomba akár felfázás, túlzott stressz során is kialakulhat. Nem kell ahhoz szexelni.

L

2020. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Orvoshoz menjetek el mind a ketten.

Alapvető higiéniai probléma is okozhatja. Ha mind a ketten rendesen tisztálkodtok odalent, szóval ezzel nincs probléma, akkor a pasid megcsalt. Nem te vagy az első és az utolsó sem aki így tudja meg hogy megcsalják.

Orvos azért kell, mert akár durvább nemibetegség is lehet, ahhoz pedig kellhetnek különböző gyógyszerek. Szóval mindenképpen nemibeteg gondozó, a pasidnak is.

2020. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Orvos lenne a legjobb választás, de ha nem tudod megoldani, akkor vegyél Betadine hüvelykúpot és hozzá feltétlenül valami hüvelyflóra visszaállítót, mindkettő vényköteles gyógyszertárban és pár ezerből megvan. Emellett vehetsz kamillateás fürdőt (gyulladáscsökkentő) és kenegetheted Canestennel vagy Neogranormonnal, nem biztos megoldás de gomba esetén nagy rá az esély hogy ezek együtt elmulasztják. Viszont a párodnak is kell kezelés, hogy ne adja vissza neked, Canesten vagy valami gombakrém. Pár hétig pedig nagyon ügyeljetek a gumival való védekezésre! Jobbulást
2020. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!