Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti tartotok a fürdőszobában...

Ti tartotok a fürdőszobában külön kukát a használt tamponnak, betétnek, stb-nek?

Figyelt kérdés

Aki tart, milyen előnye van?

Akinél nincs külön, hova gyűjti?



2020. máj. 6. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
van a fürdőben egy kuka, de oda nem csak ezek kerülnek hanem pl üres tusfürdős flakon, stb, fürdőszobás holmik. 2 nő lakótársam van, így sehol sem “ciki” becsomagolva kidobni. ha férfivel laknék együtt, akkor viszont ügyelnék arra, hogy legyen erre kifejezetten egy kuka amibe ő nem lát bele ha kidobja a samponos flakont.
2020. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok, betekerve WC papírba, betét esetén a csomagolásba dobom ki a wcben levő szemetesbe amit ilyenkor gyakrabban ürítek mint egyébként tennem.
2020. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a WC külön van, és igen, ott van külön kuka. Otthon a szüleimnél mindig zavart, hogy véres cuccal a kezemben kell átsasszézi az előszobán át a konyhai szemetesig. Nem is volt kérdés, hogy lesz külön kuka, amíg olyan lakásban voltunk, hogy egybe volt a WC-fürdő, akkor is volt. Csak előnye van, mikor viszem le a konyhai szemetet, egy mozdulat ráönteni a tetejére a WC kuka tartalmát és úgy lezárni.
2020. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Intimtölcsért használok, nincs használt tampon. De amúgy se lenne kuka a fürdőben. Egyetlen háztartási hulladékos kuka van a házban, a konyhában, az is nagyon lassan telik, mert nálunk szinte mindent szelektíven kell gyűjteni, különben nem viszi el a szemétszállító.
2020. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Se fürdőben se vécében nincs kukánk. Most már újrahasználható betétet használok, de azelőtt is betekertem a csomagolásába és a konyhában lévő kukába dobtam ki (az egyetlen kuka a lakásunkban). Nincs olyan érzésem, hogy szükségünk lenne erre külön kukára, de ez csak lehet, hogy nálunk van így.
2020. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
kicsi a lakasunk de van a furdoben kulon kuka, nekem igy a legkenyelmesebb
2020. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van egy külön kuka, ami a wc mellett van, csak ilyen mentruációs cuccokat dobunk bele és én is gyakran ürítem.


26N

2020. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
WC-ben van kis kuka erre a célra.
2020. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mosdó alatt van kis kuka, becsomagolva dobom bele, ilyenkor gyakrabban ürítem. Nem kifejezetten emiatt van ott kuka, hanem fülpiszkálóknak egyéb fürdőszobai szemétnek. A samponos flakonokat én kimosva a szelektívbe teszem, ajánlom másoknak is.
2020. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!