Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Várandósság alatt normális az...

Várandósság alatt normális az orrvérzés?

Figyelt kérdés
Eddigi életem során egyszer sem vérzett az orrom,tényleg soha. Most 26 hetes várandós vagyok és az utóbbi 2-3 hétben szinte 1-2 naponta vérzik az orrom hol kevesebb hol több. Mi lehet ennek az oka?

2020. máj. 6. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomás rendben?
2020. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Normális, nekem is van.

[link]

2020. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Az orrvérzés semmikor nem normális. Lehet vérnyomás, probléma, vagy gyengébb az erek fala. Hívd fel a körzeti orvosod, hogy mit javasol.
2020. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes egy cikk...
2020. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Kellene nézni, egy vérnyomást, meg egy labort.
2020. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A környezetemben minden kismamának volt kisebb orrvérzése a terhesség alatt. Rendben volt a vérnyomásuk is, direkt rákérdeztem. A védőnőm sem mondta, hogy vlmi probléma lenne ezzel. Nyilván, ha minden nap ömlik a vér, az valóban megérdemel egy orvosi konzultációt. De pl. az, hogy mikor kifújod az orrod gyakrabban piros kicsit a zsepi, mint általában, az még nem kóros.
2020. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elso terhessegemnel nekem is elofordult, hogy elkezdett verezni az orrom csak ugy hirtelen. Sosem verzik pedig az orrom alapbol. Vernyomas, verkep minden teljesen rendben volt. Azt mondtak, elofordul, es normalis. Szules utan megszunt, es a masodik terhessegemnel nem volt ilyen 🤷‍♀️
2020. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!