Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Stressz? Hormonpr...

Mi lehet ez? Stressz? Hormonprobléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok. 12 éves korom óta menstruálok, de a legutóbbi ciklusom más volt az eddigieknél. Napra pontosan érkezett, a színe, állaga is nagyjából rendben volt, de valahogy kevesebbnek tűnt. Napi 2, max három betét elég volt simán. Előtte egy héttel fájt a mellem, és ez utána sem múlt el.

Ja ez fontos még, hogy szűz vagyok. Életemben semmi kapcsolatom nem volt úgy férfival. Az egyetlen szex-el kapcsolatos dolgom az önkielégítés.

De nagyon megijedtem, mert mindenhol azt olvasom hogy ezek terhesség tünetei. Ha normálisan gondolkodunk, akkor ugye semmi esélye nincs annak hogy esetleg közös törölköző használattól, vagy bármi más módon sperma kerüljön belém?

Nagyon stresszes időszakban vagyok, vizsgaidőszak van, alig alszom és nagyon ki vagyok készülve. Ez is lehet a mellfájdalom, meg az émelygés oka? Vagy esetleg felborult a hormonrendszerem?

Ha van ötleted mi bajom lehet, nagyon megköszönném ha megosztanád.



2020. máj. 7. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod magadat megtermekenyiteni. A torolkozorol sem kerul beled, raadasul ha van is a torolkozon, azok mar nem elnek. Ha szuz vagy, semmi esely nincs a terhessegre. Valoszinu a stressz az oka ennek. Amugy a neten minden a rak es a terhesseg tunete, szoval jobb, ha nem keres utana az ember a bajanak, mert stresszeli sajat magat foloslegesen. Ha elofordul ilyen legkozelebb is es ngyon aggodsz miatta, akkor keress fel egy nogyogyaszt, de o is valoszinu azt fogja mondani, hogy ez teljesen termeszetes. Minden menstruacio mas.
2020. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Meglátjuk ha elmúlik ez a stresszes időszak, remélem ez is elmúlik vele együtt
2020. máj. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!