Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm rendesen...

A menstruációm rendesen megjött még egy nappal előbb is de csak barna folyásom volt de közben véreztem is majd volt normál vérzésem is és szép lassan ahogy kell egyre kevesebb. Ez baj?

Figyelt kérdés
De már 11 napja tart és még mindig vérzek de naponta max egyszer de akkor is nagyon minimális mi lehet a baj?

2020. máj. 7. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha élsz nemi életet mindig védekeztetek?


Szerintem nem értana felhívnod a nőgyógyászod, ha esetleg magánrendelésre jársz. Tudom, hogy ez a jelenlegi helyzet nehezíti az orvoshoz való eljutást, de legalább egy kérdés erejéig nem ártana egy orvossal beszélni.


Nem ijesztgetni akarlak, de több esetben hallottam ilyen panaszokat.


Alapvetően a 11 nappal nem lenne gond, nekem is szokott annyi ideig tartani, de ez a naponta egyszer vérzel, ha jól képzelem el, nem éppen azt sugallja, hogy minden rendben.

2020. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!